לחיות עם הגור שלך

הדפס
איך לבחור את הגור שלך

איך לבחור את הגור שלך

חידושים למען בריאותם של כלבים וחתולים. במשך למעלה מארבעים שנה, רויאל קאנין שיתפה פעולה עם מגדלים ותזונאים של בעלי חיים על מנת לרדת לעומקו של כל חידוש בדייקנות על מנת לאפשר לנו לפתח פתרונות תזונתיים שיתאימו באופן מושלם לצרכיהם של כלבים וחתולים.

איזה גזע לבחור?

כלב הרועים הגרמני הוא צייתן, הלברדור אוהב ילדים, הגרייהאונד עצמאי... אולם, לא ניתן לקטלג אף כלב בצורה כה מדויקת. למעשה, כדאי לבחור גזע על-פי התפקיד שתרצה שיהיה לכלב ולכן, תיקח בחשבון גם את גודלו ומשקלו. יורקשר טרייר לא יתאים ככלב שמירה על הבית כשם שאין להשאיר מסטיף גרמני או כלב פירנאי גדול סגור בדירה כל היום. ככלל, כלב בגודל קטן, אף כי הוא יותר חסר שקט, ידרוש פחות מרחב מחייה מאשר כלב בגודל בינוני. באשר לכלב מגזע גדול, הוא תמיד יצטרך מרחב מחיה גדול יותר. בכל גזע שתבחר, תמיד תזכור שכל כלב זקוק לתשומת לב מאדונו כמה פעמים ביום. כדאי שתקבל מידע מאגודות כלבים וממגדלים כדי לבסס את בחירתך. תצוגות כלבים הם מקומות אידיאלים כדי לבחון את מגוון הגזעים ולדבר עם מגדלי כלבים מקצועיים.

זכר או נקבה?

בדרך כלל נקבות קטנות יותר מזכרים, וגם זה יכול להיות קריטריון לבחירה. אי הנוחות העיקריות בכך נובעת מתקופות הייחום פעמיים בשנה, בדרך כלל באביב ובסתיו. בתקופה זו מתקבצים זכרים מסביב לנקבה ומפגינים את נחישותם.

מהיכן להשיג כלב?

הטוב ביותר הוא לרכוש גור ממגדל המתמחה בגזע מסוים. ההמלטה נעשית מזוג כלבים שהוא מכיר היטב, הוא בחר אותם והוא יכול לספר עליהם. בכך, מבטיח המגדל כי הגור יישא את התכונות המורפולוגיות האופייניות לגזע. כך גם נכון לגבי המזג הכללי שלו. מומלץ לבקר בכלביה. הביקור מאפשר לך לראות את האם הממליטה, להתרשם מתנאי המחיה של הגורים מאז ההמלטה, ולשוחח עם המגדל. במידה ומדובר במגדל מקצועי, הוא בוודאי ירצה להבטיח שבחירת הגור מהגזע שהוא מגדל תתאים לאורח החיים של הרוכש. ניתן לקבל רשימה של בתי גידול לכלבים אצל התאחדות הכלבים, וטרינרים, מועדוני כלבים.

וידאו

המגוון של גזעי הכלבים

כסמל של מסירות ונאמנות, הכלב מגלם את חית המחמד בהא הידיעה. הרבה יותר מנוכחות מרגיעה המעניקה ביטחון ומסירות לא-אנוכית לחלוטין, הכלב מסייע לאדם במקרים רבים. עם כמעט 400 גזעים, לשום חיה מבוייתת אין מגוון כה רחב כמו לכלב.

כל הסרטונים :